Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ARKADAŞLAR AİLE KORUMA ŞİFRESİNİ KIRMAYI BILEN VARMI YARDIM EDIN LÜTFENNN....

4 posters

ARKADAŞLAR AİLE KORUMA ŞİFRESİNİ KIRMAYI BILEN VARMI YARDIM EDIN LÜTFENNN.... Empty ARKADAŞLAR AİLE KORUMA ŞİFRESİNİ KIRMAYI BILEN VARMI YARDIM EDIN LÜTFENNN....

Mesaj tarafından meftunim C.tesi Ara. 05, 2009 2:34 pm

Arkadaşlar ben aile koruma şifresini kırmaya çalısıyorum ama bi türlü olmuyo ne yapmam gerekiyor yardım edin.şifre bulmama yardımcı olun...
meftunim
meftunim
Yeni Üye
Yeni Üye

ARKADAŞLAR AİLE KORUMA ŞİFRESİNİ KIRMAYI BILEN VARMI YARDIM EDIN LÜTFENNN.... Empty Geri: ARKADAŞLAR AİLE KORUMA ŞİFRESİNİ KIRMAYI BILEN VARMI YARDIM EDIN LÜTFENNN....

Mesaj tarafından D-Pr!nce* C.tesi Ara. 19, 2009 7:59 pm

Ultrasurf diye bir program var onun en güncel sürümünü indir ardından internete girmeden önce onu çalıştır. onun saklama butonuda var zaten gizlilik acısından. neyse devam edelim, sonra interneti acip istedigin siteye ulaşabilirsin.
D-Pr!nce*
D-Pr!nce*
Yeni Üye
Yeni Üye

ARKADAŞLAR AİLE KORUMA ŞİFRESİNİ KIRMAYI BILEN VARMI YARDIM EDIN LÜTFENNN.... Empty Geri: ARKADAŞLAR AİLE KORUMA ŞİFRESİNİ KIRMAYI BILEN VARMI YARDIM EDIN LÜTFENNN....

Mesaj tarafından Dante Çarş. Ara. 23, 2009 4:18 pm

Arkadasim Oncelikle Pc Yi İyi Bilen Bi Bilgisayarci Tanıdından Keyloger Yapmasini İstemelelisin Sora ailen mutlaka o sifreyi giricektir sitelere girmek için keyloger sayesinde o şifreyi sende biliceksin yapamassan ben sana bi keyloger hazirliyabilirim
Dante
Dante
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından qitarist-_-cocuq Paz Ocak 03, 2010 11:54 am

Arkadasım bu öyle bir şifre değil Ttnet den Kilitlenio Mesela Facebook a Giriyorsun Yasaklı site diyor ve açıklamasında Zararlı sohbet sitesi fln diyor Bu ttnetin kısıtlaması oluyor...
qitarist-_-cocuq
qitarist-_-cocuq
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından D-Pr!nce* Ptsi Ocak 04, 2010 12:55 pm

bu ttnet çoçuğu annem bana da koymuştu 1 saat sonra eser kalmadı çalışıyor gözüküyor ama istedigim siteye girebiliyordum ^_^
D-Pr!nce*
D-Pr!nce*
Yeni Üye
Yeni Üye

- Similar topics