Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BoTLaRLa ZoMBie KiLLiNq Oynamak

BoTLaRLa ZoMBie KiLLiNq Oynamak Empty BoTLaRLa ZoMBie KiLLiNq Oynamak

Mesaj tarafından By DaNGeR Paz Ağus. 30, 2009 12:05 am

Zombie KiLLinq Addons
BoTLaRLa ZoMBie KiLLiNq Oynamak Ir155t

Zombie pLague mod'un değişik bir versiyonu bunda HumanLar(BazıLarı Bayan) ve Zombie modeLLeri,siLah modeLLeri,Hatta cs'nin ana menusu biLe yeni oLan zombie kiLLinq addons botLarLada oynanabiLiyor..eLimden qeLdiği kadar türkçe yapmaya çaLıştım sizde istediniz yerLeri TR yapabiLirsiniz(Bu Dosyayı C:\....\Valve\cstrike\addons\amxmodx\data\lang in içine atın)...Fakat kötü bir tarafı var addons kompLe cs'nizin qörseL ve renkLerini değiştirdiği için addons 88 mbcık k.baqmayın benm net sınırsız oLduğu için herkezi öyLe qörüyorum canı isteyen indirsin..Türkçe diLini aktif etmek için konsoLa amx_langmenu yazın Turkish yapınn..Sprites'ten hata aLan arkadaşLar Bu Dosyayı C:\....\Valve\cstirke in içine atsın

KuruLum: C:\Program FiLes ( Cs'nin kuruLu oLduğu yere kurun C,D )

Rar pass : lockdown39

Tıkla İndir

NOT
LÜTFEN CS'NİZDE FARKLI BİR MOD YÜKLÜYKEN ÜSTÜNE BİR BAŞKA MOD YÜKLEMEYİN YÜKLEYECEKSENİZ ÖNCEKİ MOD'UN ADDONS'UNU SİLİP ÖYLE KURUN SONRA HATA ALIYORUM DİYORSUNUZ LÜTFEN BUNA BİRAZ DAHA DİKKAT EDELİM...TEŞEKKÜRLER...
By DaNGeR
By DaNGeR
Yönetici
Yönetici

http://www.Sende-Paylas.net

- Similar topics